Kwarantanna i siedzenie w domu nie leżą w naturze lotników. Stęsknionym za lotniskami i pokazami wychodzi naprzeciw Aeropact, podsuwając pomysł na spędzenie czasu w domu z lotniczym akcentem.

Do przedsprzedaży trafiła właśnie limitowana seria puzzli ze zdjęciami z zeszłorocznej edycji pokazów LOTOS Gdynia Aerobaltic, których organizatorem jest poznańska firma. Fotografie powstały podczas sesji Air-to-Air, a ich autorem jest doskonale znany lotniczemu środowisku Sławek „Hesja” Krajniewski. Motywy, które znalazły się na puzzlach, zostały wyłonione na drodze głosowania wśród fanów gdyńskiej imprezy. Bezkonkurencyjne okazały się polskie maszyny i piloci.

Najwięcej głosów zdobyła należąca do Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła Iskra – pierwszy polski samolot odrzutowy i na ten moment jedyny egzemplarz w kraju latający jako cywilny statek powietrzny.

Bohaterem drugiego zwycięskiego motywu jest Zespół Akrobacyjny Polskich Sił Powietrznych „Orlik”, który 15. kwietnia obchodził 22. rocznicę powstania.

Tylko w przedsprzedaży

Tylko w przedsprzedaży do każdego zamówionego zestawu puzzli dołączana jest specjalna karta zniżkowa Aeropact Boarding Pass, która uprawnia do zakupu biletów i produktów oferowanych przez Aeropact Sp. z o.o. w niższej cenie. Przedsprzedaż potrwa do 20.05.

 

Więcej informacji na stronie http://puzzle.aerobaltic.pl/.

News